TESLİMAT BİLGİLERİ

Vereceğiniz siparişlerde 3 ve üzeri ürün adedi için kargo ücretsizdir. Ödemesi bize ulaşmış olan sipariş/ler/iniz stok durumuna göre 2-10 iş günü içinde elinize ulaşır. Ürün kargoya verildiğinde; paylaşmış olduğunuz bilgiler dahilinde size mail yoluyla bilgisi geçilecektir. Bu sebepten ötürü müşteri bilgileri bölümünde mail bilginizi doğru bir şekilde paylaşmanızı rica ediyoruz.

Kargosu yapıldıktan sonra size teslimat süresi, Türkiye içinde 1-5, yurt dışı siparişlerde 4-15 iş günüdür. Gecikme ya da teslimat günü değişikliği var ise; yine mail olarak güncel gönderi bilgileri sizinle paylaşılıyor olacaktır. Diğer sorularınız için bize info@marbleandco.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İADE BİLGİLERİ

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla info@marbleandco.com adresinden bize dönüş sağlayarak iade talebinizi bildirdikten sonra; siparişini teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içinde orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünler teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Uygun koşullar sağlanmadığı takdirde; ürün/ler size tekrar geri yönlendirilecektir. İadelerde kargo masrafları müşteriye aittir.

Uluslararası siparişlerde hatalı ürünler dışında iade kabul edilmemektedir.